تازه های اخبار تازه های اخبار

مذاکره مدیر شعب گلستان با مدیران شرکت تعاونی مخابرات گنبدکاووس

مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان طی نشستی مشترک با اعضای ‏هییت‌مدیره شرکت تعاونی کارکنان مخابرات گنبدکاووس که در محل ساختمان ‏این مدیریت برگزار شد دیدار و گفتگو نمود.‏

در این نشست که معاونین مدیریت، رییس دایره اعتباری و همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی این مدیریت نیز حضور داشتند، مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران شرکت تعاونی کارکنان مخابرات گنبدکاووس، از انتخاب و اعتماد ایشان به بانک مسکن تشکر و قدردانی نمود و خدمات‌رسانی به آحاد مردم را به ‌عنوان یکی از افتخارات بانک دانست.

وی افزود: بانک مسکن به‌عنوان یک بانک مردمی همواره در جهت حمایت از اقشار متوسط و کم‌درآمد جامعه و تامین مسکن آنان گام برداشته است و در این راستا همکاران ما برای این خدمات‌رسانی از هیچ تلاش و کوششی به‌منظور ایجاد رضایت در مشتریان و عموم مردم فروگذار نیستند. مدیر شعب استان در ادامه به برخی از خدمات و تسهیلات بانک مسکن اشاره کرد و توضیحاتی را پیرامون آن ارایه نمود.

در ادامه این نشست مشترک، اعضا هییت‌مدیره شرکت تعاونی مخابرات کارکنان گنبد کاووس از تعامل و همکاری کارکنان بانک مسکن و زحمات ایشان در ارایه خدمات به اعضای شرکت تعاونی مذکور تشکر و قدردانی نمودند و اذعان کردند، بانک مسکن یک بانک قوی و ریشه‌دار در نظام بانکی کشور است و به جهت خدماتی که به آحاد مردم در جهت تامین مسکن ایشان ارایه می‌نماید، همواره دعای خیر مردم بدرقه راه پرسنل آن خواهد بود.

گفتنی است، شرکت تعاونی کارکنان مخابرات شهرستان گنبد کاووس دارای پنج عضو هییت‌مدیره و 570 نفر عضو می‌باشد که هر یک از این اعضای دارای 3 حساب ممتاز، مسکن جوانان و قرض‌الحسنه پس‌انداز متصل به یک مسکن کارت می‌باشند که طی مذاکره مسیولان این مدیریت، در بانک مسکن جذب و اقدام به افتتاح حساب نموده‌اند.

آخرین بروزرسانی 1399/6/29