تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان گلستان تاکید کرد:‏ آگاهی و اطلاع کامل همکاران از وضعیت عملکرد شعبه و احساس مسیولیت در قبال مشتریان

این مطلب را مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان در دومین گردهمایی فصلی روسای دوایر این ‏مدیریت و شعب استان که به دلیل شرایط کرونا بصورت وبینار برگزار شد بیان کرد.‏

وی در آغاز این نشست که معاون اجرایی و معاون مالی و فناوری مدیریت نیز حضور داشتند، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مدیرعامل فقید بانک و کلیه همکارانی که در سال جاری براثر بیماری کرونا از دنیا رفته‌اند و نیز تقدیر از برگزارکنندگان این جلسه، گفت: به دلیل شرایط کنونی و لزوم ارزیابی عملکرد شش‌ماهه اول سال جاری، این همایش بصورت وبینار برگزار می‌شود. مجید اسدی فر با تقدیر از تمامی همکاران صف و ستاد استان که با تلاش مضاعف، علی‌رغم وضعیت بد کسب‌وکار، در جذب منابع، وصول مطالبات، پرداخت تسهیلات، بانکداری الکترونیک و بهره‌وری موفق عمل نمودند، عملکرد مطلوب شعب را در فرآیند ارزیابی عملکرد شعب در مقطع پایانی شهریورماه 99 و قرار گرفتن در منطقه سبز را تبریک گفت و از اینکه این موضوع تبدیل به یک فرهنگ فراگیر در بین همکاران شده است ابراز خرسندی نمود.

وی افزود: با توجه به تحقق اهداف بیش از صددرصدی مدیریت گلستان در اغلب شاخص‌های ارزیابی عملکرد، امید است در دوره‌های آتی نیز موفقیت‌های شعب تداوم یابد. مدیر شعب استان  با بیان این مطلب ضمن تبریک صمیمانه به شعب امیرکبیر، شهید صیاد شیرازی و شهید شاهرخی گرگان که به ترتیب با کسب نمرات 7/1027، 7/1009و 7/987 حایز رتبه‌های برتر استان در ارزیابی عملکرد شعب شدند و همچنین شعبی که در منطقه سبز قرار گرفتند، ابراز امیدواری نمود تا با همت و تلاش همکاران بیش‌از پیش شاهد کسب این موفقیت‌ها در آینده باشیم و جا دارد از زحمات ارزشمند یکایک همکارانم در صف و ستاد استان تشکر و قدردانی نمایم.

اسدی فر تصریح کرد: تعداد دفعات حضور این مدیریت در منطقه سبز ارزیابی عملکرد که 7 دوره از 13 دوره را شامل می‌شود، بیشتر در 3 سال اخیر صورت گرفته است که امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.

مدیر شعب گلستان در ادامه سخنان خود در این نشست، کسب رتبه دوم کشوری توسط دفتر حراست مدیریت گلستان را در فرآیند ارزیابی عملکرد دفاتر حراست استان‌ها، صمیمانه تبریک گفت و از تلاش‌ها و زحمات همکاران دفتر حراست مدیریت تشکر و قدردانی نمود.

 وی همچنین کسب رتبه برتر دایره ارتباطات و بازاریابی این مدیریت را در ارزیابی عملکرد دوایر ارتباطات و بازاریابی مدیریت‌های شعب استان‌ها طی دو سال متوالی (سال‌های 97 و 98) تبریک گفته و ابراز امیدواری نمود تا روند کسب این موفقیت‌ها در سال‌های آتی نیز تداوم ‌یابد. مدیر شعب در ادامه از تلاش‌های همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت تشکر و قدردانی نمود.

مجید اسدی فر در بخش دیگری از سخنان خود در این همایش، به وقوع زلزله‌های متعدد در شهرهای رامیان و مراوه‌تپه اشاره کرد و گفت: با توجه به وقوع زلزله و سختی‌های زیادی که به زندگی مردم این مناطق در شرایط کرونا وارد شد، خوشبختانه همکاران پرتلاشم در شعبه آزادشهر با پیگیری‌های مستمر و پرداخت تسهیلات مربوط به زلزله‌زدگان، توانستند بخشی از آلام و رنج‌های آنان را کاهش داده، که جا دارد از زحمات آنان تشکر و قدردانی نمایم.

مدیر شعب استان، در ادامه به موضوع افتتاح مدرسه شهدای بانک مسکن در روستای محروم یکه قوز سفلی در شهرستان کلاله در آبان ماه 99 پرداخت و از زحمات تمامی همکاران در طی دوره ساخت، تکمیل و بهره‌برداری آن صمیمانه تقدیر نمود.

وی کسب نمره 100 و رتبه برتر توسط مهدی پسرکلو، رییس شعبه مرکزی گنبدکاووس در آزمون سنجش اطلاعات شغلی کارکنان در نیمه اول سال 99 را تبریک گفت و از تلاش‌های وی قدردانی کرد.

مجید اسدی فر در پایان سخنان خود خطاب به روسای شعب استان، بر آگاهی و اطلاع کامل همکاران از وضعیت عملکردی شعب، استفاده کلیه همکاران از مرخصی شیفت بندی با رعایت مساوات و عدالت، اطلاع کامل از تعداد حساب‌های افتتاحی طرح اقدام ملی مسکن و پروژه‌های در دست اقدام منطقه محل خدمت، احساس مسیولیت در قبال مشتریان، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توسط همکاران و نظارت مسیولان شعب بر این موضوع، رعایت نظم بصری شعبه و تکریم ارباب‌رجوع، آشنایی کامل با سامانه ارزش مشتری و شناخت مشتریان و تلاش در جهت ارتقای درجه شعبه و تسلط کافی بر بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های بانک تاکید کرد.

در ادامه این جلسه وبینار، معاونین مدیر شعب استان هر یک موارد و نکات مهم اجرایی در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف بانک را برای روسای شعب و دوایر مدیریت ارایه و تشریح نمودند. همچنین رییس دایره مالی و داده های مدیریت نیز آمار نتایج ارزیابی عملکرد مدیریت و شعب استان را در مقطع پایانی شهریورماه 99 برای حاضرین تشریح و نکات مربوطه را عنوان کرد. همچنین نتایج آزمون سنجش اطلاعات شغلی کارکنان در نیمه اول سال 99 توسط معاون دایره منابع انسانی مدیریت تشریح و وضعیت عملکرد همکاران در این آزمون مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان این جلسه وبینار از همکاران حاضر در مدیریت که مورد تشویق کتبی قرار گرفتند، طی مراسمی بصورت نمادین در سالن اجتماعات مدیریت، با اهدا لوح سپاس توسط مدیر شعب استان تقدیر شد.

آخرین بروزرسانی 1399/9/15