اخبار ویژه اعضای هیئت مدیره اخبار ویژه اعضای هیئت مدیره

با حضور عضو هیات‌مدیره بانک برگزار شد

تکریم و معارفه مدیران شعب قدیم و جدید کهگیلویه‌ و ‌بویراحمد

جعفر آقاملایی عضو هیات‌مدیره بانک در مراسم تکریم و معارفه مدیران شعب قدیم و جدید کهگیلویه‌و‌بویراحمد با بیان آمار عملکرد مدیریت استان، پرداخت بیشترین تسهیلات شبکه بانکی توسط بانک مسکن و سهم کم از منابع بانکی را نامتعادل خواند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت کهگیلویه‌و‌بویراحمد، آقاملایی در این مراسم که رحمتیان مشاور مدیر‌عامل، جوادیان مدیر امور استان‌ها و بازاریابی، علمداری سرپرست اداره کل امور شعب استان‌ها و جمعی از کارکنان مدیریت و شعب استان حضور داشتند، گفت: وقتی بانک مسکن بالاترین سهم از تسهیلات پرداختی را دارد، باید انتظار سهم به‌مراتب بالاتری از منابع بانکی را نیز داشته باشیم.
عضو هیات‌مدیره با اشاره به جایگاه استانی بانک مسکن اظهار داشت: حداقل انتظار ما این است که رتبه بانک مسکن در بین بانک‌های استان به پنج برسد و این رتبه با همت نیروی انسانی جوان این استان، دست‌یافتنی خواهد بود. 
آقاملایی هدف جذب منابع مورد انتظار مدیران بانک را برای شعب مدیریت کهگیلویه‌و‌بویراحمد یادآور شد و بیان داشت: انتظار می‌رود منابع بانک مسکن در این استان از 1317 میلیارد در سال 94 به 2500 میلیارد ریال در پایان سال 95 و 4 هزار میلیارد ریال در پایان سال 96 برسد.
عضو هیات‌مدیره در پایان از زحمات بقایی مدیر پیشین مدیریت کهگیلویه و بویراحمد قدردانی و برای آل‌وردی مدیر جدید شعب آرزوی توفیق کرد.
در ادامه این مراسم بقایی مدیر سابق شعب استان نیز طی سخنانی، گوشه‌ای از فعالیت‌های دوران مدیریت خود را بیان کرد و گفت: در طول دوران خدمتم همواره سعی کردم قلمم را به ناحق بر روی کاغذ نچرخانم.
بقایی در پایان با طلب حلالیت از کارکنان، انتصاب آل‌وردی را به‌عنوان مدیر جدید شعب مدیریت استان به وی تبریک گفت.
مهدی آل‌وردی هم به‌عنوان مدیر جدید اهداف و برنامه‌های مدیریتی خود را تشریح کرد.
مدیر جدید شعب کهگیلویه و بویراحمد، پشتوانه‌ موفقیت کاری را نیروی انسانی ماهر و سخت‌کوش عنوان کرد و گفت: شایسته‌سالاری مهتمرین حرف در روابط کاری است و مسیر دستیابی به اهداف از توجه به نیروی انسانی توانمند می‌گذرد.
وی افزود: شرایط ارتقا برای همه یکسان است و همه می‌توانند با داشتن معیارهای لازم و شایستگی‌های شغلی، مسیر ارتقا را طی کنند.
آل‌وردی همچنین معیار پراخت پاداش‌، اضافه کار، اعطای تشویق و انتصاب را کار موثر و بر اساس عملکرد عنوان کرد و افزود: اهداف مورد ‌انتظار مدیریت در بخش‌های مختلف و به تفکیک هر شعبه تعیین و قبل از سال جدید به شعب ابلاغ خواهد شد و همه‌‌ تصمیم‌گیری‌ها در‌خصوص مسایل ذکر‌شده با توجه به میزان دستیابی به اهداف اتخاذ خواهد شد.
مدیر جدید شعب استان در پایان اتحاد و همدلی همه کارکنان مدیریت برای تحقق اهداف عالی بانک را خواستار شد.
بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایا از زحمات احمدرضا بقایی تقدیر شد و با قرایت حکمی به امضای مدیرعامل بانک مهدی آل‌وردی مدیریت کهگیلویه‌و‌بویراحمد را بر عهده گرفت.
آخرین بروزرسانی 1395/1/24

پربیننده ترین عناوین پربیننده ترین عناوین