نمایش اخبار نمایش اخبار

مراسم اختتامیه نهمین دوره مسابقات قرآن بانک مسکن برگزار شد

مرحله نهایی نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور بیش از70 نفر شرکت کننده از مدیریت های شعب سراسر کشور در محل مدیریت شعب استان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما، درمراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور مدیرعامل، عضو هیات مدیره، مشاوران مدیرعامل وروسای برخی از ادارات در مشهد برگزار شد، قدرت اله شریفی مدیرعامل بانک طی سخنانی با تشکر از برگزارکنندگان مسابقات قرآن طی سخنانی بر گسترش بیشتر تفاسیر قرآن درجامعه تاکید کرد.

شریفی اظهارداشت: متاسفانه درجامعه اسلامی ما قرآن به دلایلی از جمله پیروی از هوای نفس، گسترش جاذبه های مادی، ناشناخته بودن قرآن در زندگی و گسترش نیافتن آن در نظام اقتصادی وآموزشی مهجورمانده است.

همچنین در این مراسم، یوسف مرتضایی عضو هیات مدیره بانک هدف از برگزاری دوره های آموزشی قرآن و برگزاری این مسابقات را در بانک مسکن آشنایی بیشتر با مفاهیم انسان ساز و تعالی مکارم اخلاقی و آمادگی بیشتر کارکنان برای ارایه خدمات بهتر به مشتریان بانک ذکر کرد.

وی با بیان اینکه طی سال های برگزاری این مسابقات به گسترش تعالیم قرآنی توجه خاصی شده است، از ارتقای سطح کیفی این دوره از مسابقات در مقایسه با دوره های گذشته ابراز خرسندی نمود.

درادامه این مراسم به 52 نفر برتر زن و مرد  این مسابقات در رشته های مختلف  ، لوح تقدیر و هدایایی توسط مدیر عامل و مسوولان بانک اهدا شد.

از دیگر برنامه های مراسم اختتامیه قرائت حمید شاکر زاده قاری بین المللی ، اجرای تواشیح و نمایش کلیپ مسابقات بود که مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت.

شایان ذکر است، مسابقات سراسری قرآن بانک مسکن با حضور بیش از 1200 نفر از کارکنان بانک درسراسر کشور در 17 کد رشته و هفت عنوان کلی تحقیق ، ترتیل، حفظ، مفاهیم، اذان و هنری (شعر وخوشنویسی) در دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار شد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/4