نمایش اخبار نمایش اخبار

با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره

اعضای جدید هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شدند

با حضور مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و مدیر امور حراست و همچنین نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی مراسم تودیع و معارفه اعضای هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان بانک برگزار شد.
به گزارش اداره کل حوزه مدیریت ، در این مراسم دکتر محمد هاشم بت شکن ، مدیر عامل بانک ضمن با قدردانی از حضور خسروی مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت امور اقتصادی و دارایی ، لزوم پایش و نظارت نحوه ارایه خدمات بانک و ضرورت وجود چنین هیاتی را تشریح کرد.
دکتر بت شکن با تشریح رویکرد هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری بانک اظهار داشت: از طریق شفاف سازی قوانین و فرایند انجام امور، اطلاع رسانی دقیق و بهنگام قوانین و آموزش آن به کارکنان می توان با نگاه بازدارندگی از بروز بسیاری از تخلفات اداری جلوگیری کرد.
وی افزود: وکالت ، شراکت ، ضمانت ، وصایت و امانت داری مخرج مشترک تمام خدمات بانکی است و لازمه آن ایجاد و حفظ اعتماد عمومی است . ما به عنوان اعضای بانک باید تدابیر لازم را در راستای جلوگیری از آسیب پذیری عمومی به شبکه بانکی و آسیب پذیری خصوصی به بانک مسکن اتخاذ کنیم .
مدیر عامل بانک در ادامه سخنان خود تصریح کرد : بانک علاوه بر سرمایه های مادی و فیزیکی قابل مشاهده ، سرمایه های ارزشمند دیگری در قالب خوش نامی و اعتبار عمومی ، دانش و تخصص کاری دارد که همگی در گرو نیروی انسانی آن و سلامت اداری این نیروی عظیم است .
دکتر بت شکن خواسته هیات مدیره بانک از هیات رسیدگی به تخلفات اداری راحفظ و حراست هرچه بیشتر از سلامت اداری نیروی انسانی عنوان کرد که از طریق آموزش آنها و رسیدگی سریع به امور ، ترویج فرهنگ برخورد با تخلف و اطلاع رسانی آن در بین کارکنان و ارایه گزارشات مستقیم به هیات مدیره مهیا می شود .
در ادامه این مراسم دکتر بت شکن با قدردانی از زحمات سه ساله یوسف مرتضایی ، میر مجتبی هاشمی نودهی ، علی قربان وطن و علی شورمج ، اعضای قبلی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات گفت : اعضای جدید با رویکرد ترکیبی هم افزا محور از راس راهبردی بانک ، بخش منابع انسانی، شعب و حوزه حقوقی و نظارتی انتخاب شده اند . وی در ادامه احکام جعفر آقا ملایی ، ناصر رفیعی و غلامرضا گرمابدری را به عنوان اعضای اصلی و حکم مرتضی حسینی و پرویز نجفیان را به عنوان اعضای علی البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان بانک مسکن به انان اعطا کرد .
مدیر عامل بانک در پایان این نشست با اشاره به آمار پایین تخلفات اداری بانک مسکن آن را نشان از سلامت کارکنان آن دانست و اظهار امیدواری کرد که با تدابیر لازم و روحیه سلامت جمعی کارکنان این آمار در سال های آینده نماینگر عدد صفر شود .
آخرین بروزرسانی 1394/7/25