تجلیل از ایثارگران آزاده به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان عزیز به مهین اسلامی

آزادگان، هیچ‌گاه متعلق بـه یک مقطع از تاریخ نیستند

تجلیل از ایثارگران آزاده به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان عزیز به مهین اسلامی

برگزای مراسم تجلیل از کارکنان آزاده به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان عزیز به مهین اسلامی

به گزارش روابط عمومی استان زنجان، در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان عزیز به مهین اسلامی برگزار شد، مدیر شعب استان گفت : امنیت و آرامش حاکم در کشور را مرهون و مدیون مجاهدت، استقامت، فداکاری و از جان گذشتگی غیور مردان آزاده و ایثارگر هستیم.

سلمان داشاد در این مراسم بیان کرد : بیست و ششم مرداد ماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، یادآور عزیزانی است که اسارت را به سخره گرفتند و با مقاومت پایدار، دین خود را به اسلام و ایران عزیز به شایستگی ادا نمودند، آزادگانی که با قامتی استوار ، عزمی راسخ و ایمانی برگرفته از تعالیم اسلام ناب محمدی (ص) در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمن ایستادگی نمودند و لحظه ای دست از ارمانهای انقلاب اسلامی بر نداشتند و امروز با حمایت از ولایت و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در تلاش برای ایرانی آباد و سرافراز از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

وی اظهار داشت : آزادگان، هیچ‌گاه متعلق بـه یک مقطع از تاریخ نیستند، بلکه همواره مانند روحی در همه ی ارکان این کشور و ملت جاری شده‌اند، چرا کـه پیام و سیره آن ها، فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی اسـت کـه برای همیشه ماندگار اسـت و در هر زمان و میدانی می توان از ان بهره جست.

مدیر شعب استان افزود : آزادگان در طول جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، پیام آوران انقلاب بودند و غریبانه و مظلومانه در بین کینه توزی دشمنان و تلخ کامی دوران اسارت، صدای آزادی و استقلال میهن را سر دادند و در راه استقرار و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادند.

داشاد تصریح کرد : آزادگان، گنجینه های ارزشمندی هستند که در درون آن، فرهنگ انسان ساز دوران اسارت نهفته است و بر تک تک ما وظیفه است تا با انتقال جهاد و ایثارگری این عزیزان به نسل های جوان و آتی ادامه گر و اماتندار راه آنان باشیم.

در پایان این مراسم از محمدرضا کاظمی، منوچهر خویینی و محمد مولودی سه تن از همکاران بازنشسته آزاده این مدیریت با اهدای لوح یادبود تجلیل به عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/5/29