همایش فصلی روسای شعب

ارایه پیشنهادات خلاقانه در امور جاری بانک

همایش فصلی روسای شعب

جلسه هم اندیشی روسای شعب به منظور بهبود فرایند کارها

مدیر شعب استان در همایش روسای شعب تحت پوشش و روسای دوایر مدیریت که به منظور هم اندیشی و بهره مندی حداکثری از طرحهای موجود بانک که به صورت پنل برگزار شد، ارایه پیشنهادات خلاقانه در امور جاری بانک را از کارکنان خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی زنجان، سلمان داشاد در این همایش، فرا رسیدن ماه محرم الحرام، ایام حزن و ماتم اهل البیت علیهم السلام و شهادت حضرت سیدالشهدای اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان را تسلیت گفت.

وی با استناد به فرمایشات امام خمینی (ره) که بیان می دارند؛ ((این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است)) اضافه کرد : محرم بویژه روز حماسی عاشورا نطقه عطفی در تاریخ اسلام به شمار می رود که ما باید از فضای معنوی بالای این ماه خون و قیام برای تشیع استفاده کامل ببریم و برای استفاده از این ماه ابتدا باید محرم و امام حسین (ع) رابه درستی شناخت.

سپس مدیر شعب با تاکید بیشتر به استفاده بهینه از طرحهای موجود بانک ابراز داشت : موفقیت و تعالی هر سازمان، با استفاده از سرمایه انسانی نقش می گیرد و زمانی که نقشه راه و برنامه ریزی بر مبنای مشاوره و همفکری تمامی کارکنان تعیین گردد بهره برداری آن مضاعف خواهد بود.

داشاد افزود : بررسی میدانی ظرفیتهای استان و عملکرد سایر رقبا، آگاهی ازخواسته ها و نیازهای مشتریان و استفاده از خلاقیتهای سرمایه انسانی در پیشبرد اهداف عالی بانک نقش بسزایی خواهد داشت.

مدیر شعب استان در تکمیل این مطلب، توجه بیشتر به امر تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری، وقت گذاشتن و شنیدن سخنان مشتریان و کارکنان، تقویت روحی همکاران، بخشنامه خوانی مرتب و مستمر در جهت افزایش دانش بانکی برای راهنمایی صحیح مشتریان را خواستار شد.

در ادامه سیداکبر سیدهاشمی معاون مدیر شعب استان به تحلیل وضعیت بازار مسکن و اثرات آن بر عملکرد بانک مسکن استان پرداخت و اظهار داشت : قیمت مسکن برصنعت انبوه‌سازی املاک و مستغلات بسیار اثرگذار بوده و این صنعت از صنایعی که نهاده تولید مانند محصولات سیمانی، فولادی و... را تشکیل می‌دهد نیز تاثیر می‌پذیرد.

معاون مدیر شعب استان، تورم نقطه‌ای بخش مسکن را در کنار وجود بازارهای موازی با اهمیت تلقی عنوان کرد و افزود : اکنون که کمبود تولید مسکن مشهود می باشد، بانک مسکن در راستای حمایت از مشتریان و تسهیل معاملات نسبت به افزایش سقف سنی واحدهای مسکونی مشمول تسهیلا صندوق پس‌انداز مسکن یکم از ۱۵ سال به ۲۰ سال اقدام کرد.

سیدهاشمی درتحلیل عملکرد شعب تصریح کرد : باید تفکرگاه را اصلاح کرده و روش هرم معکوس را به کار بست و اولویت را به توسعه بانکداری خرد RETAIL BANKING داد.

در پایان این همایش که به صورت پنل در گروهای متفاوت متشکل از روسای دوایر مدیریت برگزار شد، نسبت به تجزیه و تحلیل آمار و ارقام شعب و انتقال برخی از مشکلات و ارایه نقطه نظرات در جهت بهبود فرایندها پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1399/6/13