امنیت بزرگترین نعمتی که آن را مدیون ایثارگران هستیم

امنیت بزرگترین نعمتی که آن را مدیون ایثارگران هستیم

مراسم تجلیل از کارکنان ایثارگر مدیریت مدیریت شعب استان زنجان

به گزارش روابط عمومی زنجان، سلمان داشاد مدیر شعب استان در مراسم تجلیل از کارکنان ایثارگر مدیریت زنجان اظهار داشت : امنیت یکی از نيازهاي اساسي است که جامعه ما آن را مرهون ایثارگری و خودشکوفایی این عزیزان می باشد.

سلمان داشاد با عرض تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز تصریح کرد : حضرت عباس (ع) آمد تا برادری را معنا کند، وفا را شرح دهد، ایثار را الگو باشد، شجاعت را تفسیر کند و دلاوری را مصداقی والا گردد.

وی ابراز داشت : مجاهدت رزمندگان و ایثارگران که دفاعی غیورانه از اسلام و ایران بود، اسلام و ملت عزیز ایران را سرافراز کرد و شوق فداکاری سرشار از معرفت فروزان و درخشان را در قلب‌ها و جان‌ها هویدا ساخت و چه بسا این وظیفه ماست که به نسل آینده منتقل نماییم.

مدیر شعب افزود: ايثار، استقامت و ولایتمداری رادمردان و شير زناني كه در لبيك به فرمان امام و مقتداي خويش در دفاع از كيان آب و خاك نظام مقدس جمهوري اسلامي جانفشاني نموده و حماسه هاي ماندگاري را بر برگ هاي زرين انقلاب اسلامي ثبت كردند و تاریخ همیشه وامدار زنان و مردانی است که در مقاطع مختلف تاریخ در جغرافیای به نام ایران، جان را در طبق اخلاص نهاده و عمیق ترین مفاهیم بشری یعنی ایثار ، فداکاری و شهادت را برای نسل های آینده تعریف و تفسیر کردند.

وی اظهار داشت : طرح تقدیر از ایثارگران فرصت مغتنمی است برای کسب معنویت و سپاسگذاری و پاسداشت این عزیزان و تجلیل از قهرمانانی که حماسه جاوید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را درتاریخ این مرز و بوم رقم زدند. بنابراین تجلیل از ایثاگران و توجه به مشکلات آنان و تکریم ایثارگریها و رشادتهای این بزرگ مردان را از وظایف خود می دانیم و تمام سعی خود را در برطرف نمودن مشکلات این عزیزان معطوف خواهیم داشت.

سیداکبر سیدهاشمی معاون مدیریت شعب استان ضمن تبریک روز جانباز و با اشاره به حماسه ایثارگران در هر شرایط و مکانی، اظهار داشت : انتخاب نام مبارک و با مسمّی حضرت قمر بنی هاشم (ع) بی دلیل نبوده و براستی علمدار کربلا پدر فضیلت است و به تعبیر امام صادق (ع)، آن حضرت دارای دو صفت بصیرت و وفاداری بودند و نافذ البصیره ایشان و معرفت کامل و یقینی به مقام ولایت، عظمت حضرت را نشان داد.

وی تصریح کرد : اکثر علما به همین دلیل او را همتای ائمه و تالی تلو از نظر درجه و نسبت به معصوم علیه السلام دانسته و باب الحوائج نامیده اند.

سید هاشمی اظهار داشت : شهدا از پل گذشتند اما ما هنوز مانده ایم و مشغول مسائل دنیایی هستیم لذا باید مراقبت بیشتر داشته باشیم تا خط و خطوط آنان حفظ گردد.

در ادامه منوچهر خوئینی، محمد مولودی، حسین ناصراحمدی و رضا صالحی از همکاران بازنشسته آزاده و ایثارگر این مدیریت با ابراز خرسندی از برگزاری جلسه تجلیل، خاطرات بسیار سخت دوران جنگ و اسارات را بازگو و ابراز داشتند : راه و هدفی که ایثارگران انتخاب کردند بسیار مقدس و ستودنی است و هیچ گونه ادعا و انتظاری هم ندارند، زیرا فقط با خدای خود به معامله پرداختند.

در پایان این مراسم با اعطای لوح و هدایای ارسالی از طرف اداره کل روابط عمومی به نحو شایسته تجلیل به عمل آورده شد.

آخرین بروزرسانی 1400/1/18