تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری جشن 25 دی با حضور کارکنان و بازنشسگان استان زنجان

تبریک مدیر شعب به مناسبت فرارسیدن 25 دی ماه، سالروز تاسیس بانک مسکن به کارکنان شاغل و بازنشسته استان زنجان

سلمان داشاد مدیر شعب استان زنجان هشتادمین سالگرد تاسیس بانک مسکن را در مراسمی که با حضور کارکنان شاغل، بازنشسته و مدیر اسبق در محل مدیریت زنجان برگزار شد، تبریک گفت.

مدیر شعب بیان کرد : اکنون که در آستانه ورود به هشتادمین سال تاسیس بانک مسکن هستیم، خداوند را شاکرم که  افتخار خدمت به مردم بویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان مکرّم و هم چنین مشتریان بانک را نصیبمان کرده است.

وی تصریح کرد: بانک مسکن ارزشمند ترین سرمایه خود را نیروی انسانی تحصیل کرده، پرتلاش و متعهدی می داند که ثمره تلاششان ورود قدرتمند به هشتادمین سال فعالیت است و اکنون این بانک با برخورداری از مدیرانی مجرب و کارکنانی ساعی کوله بار خود را از تجربیاتی آکنده است که در سال‌های پیش‌روی بانک مهمترین منبع الهام و بهترین چراغ راه خواهد بود.

سلمان داشاد گفت: بانک مسکن به داشتن کارکنانی که در کمال صداقت و درستکاری برای ارایه خدمت به تمامی مشتریان و اقشار خاص جامعه به ویژه خانواده معزز شهدا و جامعه بزرگ ایثارگران همت گمارده اند به خود می بالد و قدردان کارکنان بازنشسته ای که در شرایط سخت قبلی و با آموزش های مطلوب خود بانک را تحویل نسل جدید داده و همچنین قدردان سرمایه انسانی خلاق و متخصصی است که در تلاطمات گوناگون با ایمان راسخ خود به اهداف و برنامه های راهبران این بانک برای اعتلای آن دلسوزانه تلاش کرده اند. امید است در ادامه این مسیر با عزمی راسخ و بهره گیری از توانمندی همکاران ارزش آفرین بتوانیم سهم خود را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای«حمایت از کالای ایرانی» ایفا کرده و گامی موثر برای بهبود اقتصاد کشور برداریم.

ایشان افزود : 25 دی ماه، بهانه‌ای است که بر تلاش های صادقانه مدیران، بازشستگان و کارکنان ارزش آفرین بانک ارج نهاده و از درگاه قادر متعال، برای همگی سلامتی و بهروزی و برای بانک مسکن، اعتلای روزافزون و پیروزی‌آرزومندم و در آستانه هشتادمین سال تاسیس بانک با تکیه بر حرکت و فعالیت مستمر و برخورداری از دانش، تجربه و نیروی انسانی کارآمد، این اتفاق خوش یمن را گرامی بداریم.

در پایان مدیر اسبق این مدیریت، مسوولین کانون بازنشستگی و کارکنان شاغل و معزز بازشسته ضمن تقدیر از برگزاری مراسم هشتادمین سالگرد تاسیس بانک، به برخی از مشکلات و ارایه نقطه نظرات خود پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1397/11/25