تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدارمدیر شعب استان با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

تلاش در جهت تسریع پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی واحدهای روستایی

به گزارش روابط عمومی استان زنجان سلمان داشاد مدیر شعب استان با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه معاونین این نهاد در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات برای متقاضیان دیدار و گفتگو کردند.

مدیر شعب استان در جهت انجام رسالت بانک مسکن گفت : هم اکنون نیز در تلاش هستیم روند پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی واحدهای روستایی استان را در سال جاری سرعت بخشیده تا متقاضیان براحتی از خدمات تسهیلات بهره مند شوند.

وی آمادگی لازم این مدیریت برای تعامل بیشتر با این نهاد انقلابی در رابطه با ارایه خدمات بانکی و پرداخت تسهیلات برای متقاضیان به ویژه روستاییان را اعلام کرد و افزود : برای ما کارکنان بانک مسکن مایه افتخار و مباهات است که خدمت گذار اقشار مختلف جامعه بالاخص قشر کم درآمد باشیم و به این خدمت به عنوان یک وظیفه نگاه کرده و بر خود می بالیم.

سلمان داشاد در ادامه این بحث با اشاره به اینکه هر دو سازمان تاکنون تعامل مناسب و سازنده ای با همدیگر داشته اند به موضوع وصول مطالبات تسهیلات روستایی اشاره کرد و تداوم همکاری بنیاد در این زمینه را خواستار شد.

مهندس خواجه ای به تعامل مطلوب بانک مسکن با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در رابطه با پرداخت تسهیلات برای متقاضیان اشاره کرد و گفت : با توجه به اینکه موضوع مقاوم سازی واحدهای مسکونی در سطح شهرها و روستاها اهمیت ویژه ای دارد، خوشبختانه تاکنون بانک مسکن همکاری مناسبی در این زمینه با بنیاد مسکن استان داشته است.

وی اختتام طرح مسکن مهر در شهرهای با جمعیت زیر 25 هزار نفر را نتیجه تعامل سازنده بانک مسکن با دستگاه‌ها و همچنین بنیاد مسکن در اجرای طرح عنوان کرد و یکی از نقاط قوت در پرداخت تسهیلات توسط بانک مسکن را نظارت دقیق و مطابق قانون این بانک بر تسهیلات پرداخت شده و انجام مشارکت به صورت دقیق و واقعی دانست.

خواجه ای با اشاره به حسن سابقه و تعامل بانک مسکن و بنیاد در خصوص پرداخت تسهیلات، تداوم همکاری و تعاملات در جهت پرداخت تسهیلات به متقاضیان را خواستار شد و از اجرای پروژه های جدید انتفاعی با همکاری این بانک خبر داد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان خاطر نشان کرد : بانک مسکن نهایت همکاری با بنیاد مسکن را جهت تامین مالی بخش مسکن روستایی و اقشار آسیب‌پذیر داشته و با توجه به وقوع بلایای طبیعی اخیر و آسیب‌های وارد شده به واحدهای مسکونی در این حوادث، لزوم ایمن سازی و ساخت مسکن با کیفیت مورد توجه  بنیاد قرار گرفته و این موضوع در سیاست‌های اعتباری بانک نیز کاملا مشهود است.

خواجه ای با اشاره بر آمادگی بانک مسکن جهت تعامل بیشتر با بنیاد مسکن در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم به ویژه اقشار کم درآمد، گفت: تاکنون همکاری بسیارخوبی بین بانک‌ و بنیاد صورت گرفته که امیدواریم با گسترش تعاملات و همکاری ها و همچنین استفاده از ظرفیت و پتانسیل دهیاری‌ها و بخشداری‌ها شاهد خدمت رسانی ارزنده و بیشتر به مردم باشیم .

آخرین بروزرسانی 1399/4/5