تازه های اخبار تازه های اخبار

آب بعنوان یک کالای استراتژیک

دیدارمدیر شعب استان با مدیر شرکت آب منطقه ای زنجان در هفته صرفه جویی انرژهای آّب و برق

هم اندیشی و افزایش تعاملات دو سازمان برای همکاری در زمینه ارایه خدمات بانکی و صرفه جویی آب

آب بعنوان یک کالای استراتژیک

به گزارش روابط عمومی استان زنجان سلمان داشاد مدیر شعب استان به منظور انجام رسالت اجتماعی بانک مسکن در هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق با مهندس افشاری مدیرکل شرکت آب منطقه ای استان زنجان دیدار و این مطلب را عنوان کرد.

مدیر شعب استان در گفتگو با مدیر این شرکت گفت : آب برای وجود حیات در سیاره زمین بسیار ضروری است. 

وی با اشاره به اینکه اهمیت آب به عنوان یکی از اصلی ترین نیازهای موجودات بعد از هوا، برای زنده ماندن بر روی کره ی زمین بر هیچ کسی پوشیده نیست اضافه کرد : آب به اندازه ی هوا برای زندگی و حیات موجودات زنده ضروری است و تمام موجودات زنده از جمله انسان ها، گیاهان و حیوانات به طور کامل به آب آشامیدنی سالم نیازمند هستند.

سلمان داشاد با اظهار به اینکه صرفه جویی در مصرف آب برای نجات و دوام زندگی در زمین یک اصل اساسی است که به نیاز همه ی ما تبدیل گشته است، نسبت به همکاری و همراهی بانک مسکن در رفع برخی چالش ها و فرهنگ سازی مصرف آب ابراز امیدواری کرد.

مدیر شعب با تاکید بر اهمیت بالای آب بعنوان یک کالای استراتژیک آن را بسیار ارزشمند برشمرد و افزود : زیر ساخت کلیه امور متشکل از آب است و کلیه ساخت و ساز ها و مسکن نیز از این امر مستثنی نیست.

وی در ادامه با تشریح محصولات بانک مسکن، آمادگی این مدیریت را برای تعامل بیشتر با این شرکت در رابطه با ارایه خدمات بانکی به کارکنان و در جهت حمایت از زیر ساخت های آبی، به پیمانکاران اعلام کرد.

مهندس افشاری مدیرکل شرکت آب منطقه ای استان زنجان با ابراز خرسندی از این دیدار در هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق به تشریح وضعیت آبی استان پرداخت.

وی خاطر نشان کرد: آب پر چالش است و چالش جهانی دارد ولیکن این چالش در خاورمیانه حادتر است و این موضوع امروزه به یک کالای سیاسی تبدیل شده است و تبعات اجتماعی و اقتصادی فراوانی به دنبال دارد.

افشاری با اشاره به حوزه مشترک آبی که 8 استان همجوار را تحت تاثیر قرار داده است، تصریح کرد: مدیریت یکپارچه منابع آب می تواند در کاهش چالش های آبی استانها تاثیر گذار باشد.

آخرین بروزرسانی 1399/4/18