تازه های اخبار تازه های اخبار

پرداخت کنندگان اقساط تسهیلات را به مشتریان دائمی تبدیل کنید

همایش فصلی روسای شعب و دوایر مدیریت به منظور بررسی عملکرد شعب سطح استان

با توجه به تخصص بانک مسکن که عمده فعالیت ش در بخش مسکن می باشد و اکثر مشتریان نیز برای دریافت تسهیلات بخش مسکن و ساختمان مراجعه دارند، لذا شایسته است با تکریم ارباب رجوع و اطلاع رسانی محصولات بانک، آنان را به مشتری دائمی تبدیل کنیم.

به گزارش روابط عمومی زنجان، سلمان داشاد مدیر شعب استان در همایش فصلی روسای شعب و دوایر مدیریت که به منظور بررسی عملکرد شعب سطح استان برگزار شد، این مطلب را عنوان کرد.

مدیر شعب استان زنجان با اشاره به برکات ماه رجب و تبريك ولادت حضرت امام محمدتقي (جوادالائمه عليه اسلام)، حضرت علي عليه السلام و روز پدر، تصریح کرد : پدر بزرگترین نعمت در زندگی هر انسانی است که اگر همه ساعت های زندگی را به خاطر داشتن پدر شکر گزار خدا باشیم بازهم کم است.

وی با تجزیه و تحلیل عملکرد استان و با توجه به نزديك شدن به روزهاي پاياني سال به منظور تحقق اهداف عالی بانک، رهنمودهای لازم را ارائه داشت.

سلمان داشاد نسبت به بررسی علل و عوامل غیر فعال بودن حسابهای راکد مشتریان شعب و فعالسازی آن ها در جهت مشتری مداری  تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان همواره در طرح اقدام ملی مسکن پیشرو می باشد، نسبت به مدیریت وجوه سهم الشرکه طرح اقدام ملی مسکن تاکید کرد و افزود : روسای شعب باید با تکریم و تعامل با پیمانکاران طرف قرارداد شرکت های ذیربط، به منظورشناسایی برند بانک در برنامه کاری خود قرار دهند.

داشاد در ادامه این مبحث اظهار داشت : مشترياني كه تنها براي پرداخت اقساط به شعب بانك مسكن مراجعه مي کنند باید به مشتریان دائمی تبدیل شودند. لذا شناسائي دقيق و صحيح بدهكاران مالي و تسهيلاتي چه از لحاظ توانائي بازپرداخت اقساط وچه ازلحاظ سابقه تسهيلات بانكي در هنگام تشکیل پرونده، به كاهش هرچه بيشتر مطالبات معوق از کارکنان خواستار شد.

مدیر شعب استان ابراز داشت : با توجه به اینکه هیئت مدیره محترم بانک طرحهای آتيه طلائي 3 ، هم تا، همراه و مانا را برای اهداف عالی بانک ارائه کرده اند، همکاران گرامی باید فرصت را مغتم شمرده و برای کاهش مطالبات و جذب مشتریان فعلی و جدید همت گمارند.

وی در پایان این همایش به برخی از مسائل مهم از جمله؛ رعایت مصرف بهینه منابع انرژی، مدیریت نقدینگی، رعایت مسائل امنیتی، بررسی کپسولهای آتش نشانی و بالاخص اطلاع رسانی قانون جدید چک تاکید کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/11